Slide background
>>Ledningsgrupp
Ledningsgrupp

Ledningsgrupp

Stefan Eklund

VD
0523-790 11
stefan.eklund@llentab.se

Anders Lundin

Produktionschef
0523-796 85
anders.lundin@llentab.se

Kurt-Olof Zetterholm

Ekonomichef
0523-790 53
kurtolof.zetterholm@llentab.se

Ronny Karlsson

Konstruktionschef
0523-790 14
ronny.karlsson@llentab.se

Michael Lorentsson

Montagechef
0705-82 40 31
michael.lorentsson@llentab.se

Ann-Christin Bergman

HMS- och kvalitetschef
0523-790 99
ann-christin.bergman@llentab.se

Kenneth Finnäs

Försäljnings- och Marknadschef
031-25 31 10
kenneth.finnas@llentab.se

Rickard Askman

Inköpschef
0523-790 16
rickard.askman@llentab.se

Försäljning
Montage
Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster, primärt genom trafikmätning och optimering av innehållet. Genom att använda vår hemsida godkänner du användningen av cookies, läs mer om cookies här Jag förstår